Команда проекту

plandiy.org komanda proektu 01 - Команда проекту

Олена Пометун

експертка, тренерка проекту

Директорка неурядової організації «Вчителі за демократію та партнерство», наукова керівниця та консультантка українських і міжнародних освітніх проектів, член-кореспондент НАПН України, доктор пед. наук, професорка. Авторка посібників, програм, підручників, наукових статей, експертка з освітніх інновацій: понад 300 наукових праць, серед яких більше 40 підручників з історії, правознавства, критичного мислення, етики, освіти для сталого розвитку та інших суспільствознавчих предметів, більш як 30 методичних посібників для учителів і викладачів.

plandiy.org komanda proektu 01 1 - Команда проекту

Ірина Баранова

експертка, тренерка проекту

Координаторка, аторка й тренерка освітніх проектів неурядової організації «Вчителі за демократію та партнерство». Фахівчиня у галузі освітніх інновацій, психолог, розробниця й авторка посібників з критичного мислення. Тренерка освітніх програм, дебатів, бізнес-тренерка.

plandiy.org komanda proektu 01 2 - Команда проекту

Тетяна Ремех

координаторка, тренерка проекту

Авторка й тренерка освітніх проектів неурядової організації «Вчителі за демократію та партнерство», кандидат педагогічних наук, вчитель-методист, працює вчителем правознавства Києво-Печерського ліцею «Лідер» та Святошинської гімназії Києва. Читає лекції та проводить практичні заняття для учителів правознавства інститутів післядипломної освіти, багаторічний досвід роботи з навчання різних цільових груп методиці викладання предметів громадянознавчого спрямування. Авторка численних підручників, посібників та навчально-методичної літератури з історії, практичного права, громадянської освіти, технології навчання, розвитку критичного мислення.

plandiy.org komanda proektu 01 3 - Команда проекту

Людмила Пилипчатіна

експертка, тренерка проекту

Тренерка освітніх проектів неурядової організації «Вчителі за демократію та партнерство», заступниця директора Харківського колегіуму, вчителька суспільствознавчих дисциплін. Авторка навчальних матеріалів з розвитку критичного мислення, тренерка міжнародних освітніх програм, викладачка курсу «Основи критичного мислення».

plandiy.org komanda proektu 01 4 - Команда проекту

Клавдія Грицук

логістика проекту

Логіст, адміністраторка освітніх тренінгів неурядової організації «Вчителі за демократію та партнерство».

plandiy.org komanda proektu 01 5 - Команда проекту

Олена Харченко

медіа-координація проекту

Менеджерка з комунікацій освітніх проектів неурядової організації «Вчителі за демократію та партнерство».

X